Верифікований профіль
7
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
25
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
879
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (23)

  • RITM. home
    130 000 $
    2 000 $/м²

    Олександра Довженка вул., 59

    БЕЗ КОМІСІЇ БАМ
    ЖК Сонячний
    2 кімнати
    65 / 36 / 14 м²
    поверх 8 з 9
    2020 рік побудови
    вчора
    Це не просто квартира — це про комфорт і стиль 😍 📍 ЖК Сонячний ▫️ 2 кімнати ▫️ 65 м² ▫️ 8 поверх ▫️ Панорамні краєвиди на місто Якісні меблі, техніка та ремонт, в який реально вклали душу Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію
    Рієлтор
  • RITM. home
    55 500 $
    1 291 $/м²

    Пасічна вул., 15а

    1 кімната
    43 / 18 / 14 м²
    поверх 10 з 10
    5 днів тому
    Продаж стильної 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Лемківський Площа: 43 м² Поверх: 10/10,зверху тех.приміщення Готова до заселення! Пропонується сучасна 1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом.Ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної оренди. Основні переваги: Функціональне планування: простора кухня + окрема спальня Сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів Стильні меблі: велика шафа,зручне двоспальне ліжко, диван, обідня зона Житловий комплекс Лемківський Закрита територія, затишний двір, дитячий майданчик Поруч все необхідне: супермаркети, аптеки, транспорт, ТРЦ, школи та садочки Документи готові до продажу Ідеальний варіант "заїжджай і...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.